| Poison_8918 a întrebat:

Hei! Sunt o cinemofila inraitabig grin nu cred ca mi-a scapat vreun film cu adolescenti laughing. Insaaa, puneti-va creierasul la lucru si recomandati-mi o comedie frumoasa cu liceenibatting eyelashes
Fundita pentru filmul care nu l-am vazut! >:

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

laughingStep up 3 care apare in septembrie laughingsunt sigura ca nu l-ai vazut.
Alte filme:
Angus, Thongs and Perfect Snogging (2008)
Bring it on
Confession of a teenager drama queen
Freaky Friday
It's a Boy Girl Thing
Wild child
Mean Girls
Sydney White (2007)
St. Trinian's (2007) -Foarte fain acest film
Picture This
90210 -serial

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Notte Prima Degli Esami-Oggi : http://www.youtube.com/watch?v=myltlgAhdGE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Uita-te la filmul,, Liceenii''. Este cu Stefan Banica(cand era foarte tanar). Filmul e mai vechi, dar e frumos.
Primesc fundita?