| theprettyreckeless a întrebat:

Hei! sunt pe a8a si m-am hotarat sa urmez liceul la profil mate-info intensiv engleza. cum este si care ar fi orarul/ cate ore pe saptamana din fiecare materie se fac? please help!

1 răspuns:
| alexno2 a răspuns:

Pai eu de exemplu am facut in clasa a 9-> 4 ore de matematica, 4 ore de romana, 2 ore de engleza, 1 h de informatica, 2 ore tic, 2 ore biologie, 1h istorie, 1h muzica, 1 desen, 1h logica. asta pe saptamana sa stii nu 4 ore de matematica intr-o zi ci intr-o saptamana