| immafuckinunicornx3 a întrebat:

Hei TPU :3 Am si eu o intrebare..am castigat in 25.12. 2012 un cadou surpriza la Tempo de Lala Band laughing nu stiti cand il primesc? :-s

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ai castigat intr-adevar cei de acolo trebuiau sa te contacteze

| Konata a răspuns:

Pai eu cred ca, ca sa primesti un cadou de la bicuiti trebuie sa-ti trimiti datele ca daca nu le timiti de unde stiu aia ca ai castigat? incearca sa cauti informatii pe site-ul lor.

| immafuckinunicornx3 explică (pentru Konata):

Pai am bagat toate detele de contact laughing acollo pe site in fiecare zi apar castigatorii din ziua respectiva big grin si eram si eu acolo... Ma rog, mai asteptlaughing au zis ca in maxim o luna trebuie sa il primesc thinking

| DelianaDeliutza a răspuns:

Eu nu as crede laughing