| BambiSd a întrebat:

Adineaori mi s-a inchis calculatorul brusc. Nu e de la curent pentru ca televizoarele mergeau, iar calculatorul este conectat la priza la care sunt si televizoarele. S-a inchis brusc ca si cum l-as fi inchis eu. Stiti din ce cauza ar putea fii? Funda.

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, mi s-a intamplat si mie. Stiu ca e greu de crezut dar este de la curent deoarece tv-urile si celelalte electrocasnice de multe ori nu se inchis insa la caderile mici de tensiune pc-ul este sensibil si este singururl care se inchide. Inchiderea unui calculator nu cred ca este din cauza lipsei de memorie, sau existentei de praf sau altele. Cand si mie mi s-a inchis pc-ul odata am intrebat un specialist si a zis ca din cauza micilor caderi de curent afecteaza doar pc-ul. Deci nu te ingrijorawinking.

1 răspuns:
| 8imal a răspuns:

Ai vreun update mou si functia de instalare automata! dupa ce se instaleaza isi da singur restart!