| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si doar 1.5 m. Cum as putea sa ma inalt? Am incercat volei, basket, fotbal, handbal dar sunt la toate varza, si innotul nu functioneaza. M-ati putea ajuta? Dar fara sport sau pastile.

2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Nu exista metode magice, daca tu una nu depui gram de efort. Iar inaltimea este data de cele mai multe ori pe baza conceptiei ereditare, sportul sau pastilele de care aminteai doar stimuleaza secretia de hormon de crestere. Incearca prin sport, odihna si o alimentatie sanatoasa sa mai castigi cativa cm.

Răspuns utilizator avertizat