| Alex00990 a întrebat:

Am 16 ani si am o problema care nici nu stiu daca este intr-adevar o problema.
Ideea este ca sunt o persoana foarte melancolica, nu stiu daca am vreun motiv (stau bine din toate puctele de vedere), dar am o stare de melancolie mereu. Cea ce ma inspaimanta si mai rau este ca eu cred ca aceasta stare imi sporeste creativitatea. Nu stiu, pur si simplu vreau sa scap de ea dar in acelasi timp ma simt legat de ea.
Aveti vreun sfat?
Multumesc!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Stările de creativitate nu sunt întotdeauna cele mai fericite. Important este să nu te stabilizezi într-o stare unică.