| alexandraad a întrebat:

Hei TPU! Am acea frica ca as putea pierde persoana de lângă mine sau mai bine zis ca m-ar putea înlocui, dacă ar găsi pe cineva mai bun și mai frumos. Nu-mi da motive, dar îți poate garanta cineva ca va sta cu tine mereu?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poate garanta nimeni. Trebuie să te obișnuiești cu acest gând.

| Iuliaddk a răspuns:

Esti paranoicsmug
Daca tot te gandesti la asta s-ar putea ca ea sa si dea seama ceea ce nu e bine. Doar gandeste te ca ai ce ai si asta este.