| Picipuu a întrebat:

Hei TPUhappy Am asa si eu o intrebare oh go on. Ce credeti ca e cel mai important la o fata/un baiat? Fiti SINCERI tongue Si nu spunteti doar asa de efect sa fie o persoana buna bla bla bla daca nu credeti asta cu adevarat tongue *fiti sinceri sinceri siiiiinceri* big grin

Răspuns Câştigător
| EvilThoughts a răspuns:

Pai,in primul rand, el/ea ar trebui sa fie sinceri.Sinceritatea rezolva totul. Minciunile sunt spuse doar de persoanele carora le este frica de ele insusi.
Apoi mai trebuia sa stie sa se comporte, sa nu injure, sau chestii de genul asta.Mai trebuie sa stie sa faca diferenta dintre „ea" si celelalte „ele".Un baiat care se da la mai multe fete deodata nu vrea decat sa para bine in ochii celorlalti si nu poate face asta prin propriile puteri, asa ca se foloseste de fete...laughing
Asta este valabil si pentru fete.

3 răspunsuri:
| Roxana0606 a răspuns:

El ar trebui sa fie. amuzant, sa ii pese de persoana iubita, sa aiba grija de tine ca de ochii din cap, sa te resfete, sa vorbeasca frumos si cel mai improtant. sa te iubeasca cu adevarat. Si sa-ti spuna ce simte. [ degeaba iubesti o persoana daca nu ai curajul s-i spui ce simti ].
Sa fie langa tine mereu, sa te sustina, sa-ti spuna :'''hai ca poti''.

| Picipuu explică:

Ce pacat ca nu pot pune mai mule "Raspunsuri castigatoare" sad

| Danutz2111 a răspuns:

Pai din punctul de vedere al unui baiat : Sa arate bine, sa desteapta ( nu geniu) si sa nu fie figuranta...