| Alinutaaaaaaaaaa a întrebat:

am cont pe ask.fm si unii uitilizatori au primit mesaj ca pe data de 6 iulie vor fi dezvaluite toate intrebarile anonime puse de-a lungul timpului. 1. este adevarat? 2. daca imi sterg contul de ask, intrebarile prietenilor puse de mine vor fi dezvaluite fara ca eu sa am cont.
ESTE NEVOIE SA-MI STERG CONTUL CA SA NU FIE DEZVALUITE INTREBARILE?

3 răspunsuri:
| enzodemes a răspuns:

Cât n-ai primit acel mesaj, n-ai de ce să crezi ce spun ceilalți.