| Ode a întrebat:

Hei TPU...am fost bolnava 2-3 zile asa iar prietena mea vazand ca nu mai pot iesi afara si'a refacut o prietena mai veche. iar acum nu prea ma mai suna sa iesim afara... Oare aceasta prietena a fost cu adevarat o prietena pentru mine?happy.

Răspuns Câştigător
| NoName_9128 a răspuns:

Am avut si eu parte de astfel de " prietene"...Eu zic sa iti faci alte prietene banuiesc ca mai ai si alte fete la bloc.Gandeste`te ca oricum prietenii te asteapta la fiecare colt asa ca Relaxhappy... sper ca ti` am fost de ajutorbig grin.

Take Care! Funda?smug

4 răspunsuri:
| DudăIamPanda a răspuns:

Hey. Nu, acea prietena nu a fost una adv.winking. Si eu cand eram bolnava, prietena mea venea pana la mine acasa sa stea cu mine si sa vada cum ma simt. ASTA E O PRT ADEVARATA.
Dar stai linistita, toti avem prieteni falsi. Si eu am avut la scoala, dar bine ca am scapat de ea. Desi, trebuie sa recunosc ca imi e cam dor de ea. lol XD

| Ode explică:

Multumesc mult fetelor

| andrutzaandreea a răspuns:

Aceeasi situatie o am si eu... exact aceeasi, dar m-am gandit mai bine daca era o pritena adevarata venea imediat dupa ce ti-ai revenit sa iesiti afara.asa ca nu te consuma daca te saluta o saluti si u si ura si la gara.

| Ubytha_7613 a răspuns:

Daca era o prietena adevarata se gandea un pic si la tine. putea sa vina la tine aksa...sa fc ceva in casa.nu trebuie neaparat sa iesiti...
nu a dat doavada de prietenie.2-3 zile pana la urma nu erau o eternitate, putea sa astepte si ea un pic, nu patea nimic.eu nu cred ca tea fost prietena cu adevarat.