| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de 3 luni, si stiu ca tine la mine, dar nu mi-a spus deloc ca ma iubeste.sadeu i-am spus o data si a zis ca l-am surprins placut spunandu-i asta.eu nu cred ca ii pasa foarte mult de rel asta, oare ar trebui sa ne despartim? si uneori imi spune ca ma suna sa iesim mai tarziu si ma suna seara cand nu mai pot iesi afara...si chestii de genu

3 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Cele 2 cuvinte "te iubesc"... se poate sa'l fi surprins, ori inca nu este pregatit pentru. a iti spune, genul de baieti, pentru unii e usor sa spuna "te iubesc" doar sa ajung in pat cu ele pentru. altii mai greu sau chiar deloc...cat despre iesitul tarziu afara nu stiu ce sa zic. parerea mea ca iti stie programul "de parinti" si te tine inchisa ca el sa isi poata face de cap straight face

| AndaAndore a răspuns:

Ce e la voi nu e iubire.
E o prietenie care se poate dezvolta in iubire.
Deocamdata, sunteti la inceput de drum. Aveti abia 3 luni. Si atunci cand spui ''te iubesc'', trebuie sa simti din suflet lucrul ala. Ca sa nu mai spun ca iubirea nu se spune, se simtewinking
Si poate se comporta asa ca il cauti foarte des. Ia incearca sa-l lasi pe el sa te caute si ai sa vezi ca totul se va schimbawinking
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa 3 luni vrei sa te iubeasca? mda...cati ani ai? 12? si eu sunt de 3 luni cu un baiat si sincer tin la el dar nu il iubesc.interesant.poate am eu o problema rolling on the floor