| Anarchy_6526 a întrebat:

Buna TPU
Suna noua pe aici.
Am si eu o problema micuta.
La inceputul lunii Septembrie, prin intermediul unei prietene am cunoscut un baiat.Iesind de mai multe ori cu el si alti prieteni am inceput sa ma indragostesc de el. I’am spus asta pe mess dar nu a zis nimic.Cand ne intalnim ne salutam imi da hug dar nu imi zice nimic despre mesaj.De cand a inceput scoala nu prea l’am mai vazut.Sambata trecuta m’am intalnit cu el si cu alti prieteni. Vorbeam normal dar am observat ca se uita mai tot timpul la mine si zambea(ma gandesc ca probabil si’a adus aminte ca il plac). Marti, acum, am vorbit cu el pe mess si l’am intrebat daca iese Sambata, acum, afara si mi’a zis ceva in gen : daca vrei iesim sambata.Eu i’am zis ca bine si ca o sa mai vorbim.Acum nu stiu ce crede despre mine. Oare ma place sau doar asa din plictiseala sa iasa cu mine?
Mentionez :
1. e mai mare decat mine cu 1 an(are 15)
2.prietenei mele ii place si ei de el

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vedeți-vă sâmbătă și comunicați cât mai deschis cu putință.
Nu are importanță că are 15 ani și că mai este o admiratoare.
Succes.
Pa, pa.

1 răspuns:
| ionika17 a răspuns:

Poate este mai timid si nu poate sa iti spuna ca te place.Ar trebui sa il intrebi tu daca te place sau, ce simte pentru tine.Baftahappy