| Sweeeetyy a întrebat:

Am nevoie de o scrisoare de Craciun pentru un coleg. Vreau sa fie cat mai ingenioasa... FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Mos Craciun,
Este un nou an in care tu vei reveni cu sania ta mare si cei 9 reni ai tai magici, pe drumurile nevazute ale cerului si cobori pe acoperisurile oamenilor silentios, cobor pe horn si pui cadourile sub bradul anual.
Anul acesta am fost cuminte/nu prea cuminte/foarte cuminte si am invatat pe puterile mele/ mai putin/ deloc/ mult. Uite ca a venit vremea sa vii din nou prin hornul casei mele si sa imi lasi urmatoarele cadouri: (lista cu dorintele tale)
Sper sa poti veni si la mine. Le urez celor 9 reni, spiridusilor, Craciunitei si tie, Mos Craciun, un Craciun foarte fericit si luminat de beculete de mii si mii de culori si un An Nou cat se poate de bogat.
Cu drag, (numele tau)

1 răspuns:
| apopa2024 a răspuns:

În căutarea unor servicii profesioniste de renovare, reparare și montaj acoperișuri? Aici veți găsi maeștri experimentați -

https://anunturi-reparatii-acoperis.ro/