| DeadxMemories a întrebat:

HEI TPU! Am nevoie de raspuns urgent. Azi am avut evaluare nationala la romana si pe foaia de examen la completarea numelui am pus numele de familie si la prenume am pus Laura cand am si un al doilea nume, adica Ana, asa cum e trecut in buletin. Ce ma fac? Are ceva daca am scris doar un singur prenume? Va rog, spuneti-mi ce-i de facut... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Diiaanna a răspuns:

Nu stiu ce sa zic..in primul rand fii mai atenta la ce ti se cere iar in legatura cu aceasta problema cred ca ar trebui sa o faci cunoscuta la conducerea scolii unde ai sustinut examenul si ti se va spune acolo daca este o problema sau nu. Bafta la examene!