| Alle9044 a întrebat:

Hei, TPUhappy am niste intrebari:
1 - Pensatul cu ata doare rau?
2 - Pensatul simplu doare rau?
3 - Pufarinele seara ingrasa?
V-as fi recunoscatoare daca ati raspunde in cunostiinta de cauza.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
1. nu am auzit de acest mod
2. Cam da, în primele dăţi, totuşi e o durere suportabilă. Du-te la salon prima dată să-ţi dea formă la ele. Fă ca mine, când mă durea mă ţineam strâns de mânerele de la scaun laughing. Sau ia-ţi căştile şi ascultă puţină muzică relaxantă şi concentrează-te la ea şi aşa n-o să mai simţi atât de rău. Acu depinde şi cine te pensează, eu m-am pensat la o femeie foarte calumea mă întreba dacă vreau să se mai oprească şi astea. Pe altele le doare undeva, aşa că ai grijă şi cere o recomandare înainte să alegi salonul.
3. Cred că da, cam tot ce e dulce făcut în fabrici de genu' îngraşă.

| Mondo a răspuns:

1.DA
2.DA
3.DA
Cu siguranta raspunsuri 100% corecte laughing

| mariapopa1234 a răspuns:

Hei. 1.nu am incercat, dar nu ti-as recomanda. 2.am fost la salon si nu doare tare, e suportabil.in unele locuri nici nu simti.pentru ca tipa care te penseaza e experimentata si trage firele de par atat de repede incat nu simti. 3. da. orice ingrasa seara..se spune ca trebuie sa mananci cam cu 4 ore inainte de culcare.era o vorba : micul dejun e sanatate, pranzul o necesitate, iar cina un drog.laughing):**

| Andreeah2000Mara a răspuns:

Da pufarinele ingrasa si pensatuul la salon nu doare tare fiindca stiu alea cu ce creme sa te dea ca sa nu te doara crede-ma am incercat(faza cu pensatul bine inteles)

| Andreeah2000Mara a răspuns:

Te pot intreba si eu pe tine ceva?happyai din intamplare id-ul lui Matei Huidu?(Ionut din iubiri secrete)sau macar il cunosti sau ii cunosti vreunul dintre prietenii lui?happy