| Maleena95 a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare ce semnifica semnul "hee hee" asta? ca nu este acel emoticon care rade este un alt semn cred ca am vazut ca toti posteaza semnul asta happy funda love struck

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

"happy" zambetul asta mie mi se pare ceva ironic cand il folosesti, majoritatea persoanelor il folosesc cand spun ceva si vor sa arate ca de fapt nu le convine, gen "aha, bine happy " in loc de ceva ce folosesc de obicei " bine. bine big grin, bine :X " si tot asa. Personal "hee hee " tot ceva care il folosesti intr-un mod ironic, in cazul meu multe persoane il folosesc cu mine cand ma contrazic cu ele si intr-un final o sa puna ceva gen " bine, e ca tinehee hee ". Parerea mea big grin.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pai e un ras mai silentios, un fel de chicot...

| Sunshine23 a răspuns:

Mai,sunt oameni care intr-adevar folosesc semnul asta: laughing, fara motiv.Asta nu inseamna ca-si va schimba forma vreodata.