| Alle2004 a întrebat:

Hei TPU, am o întrebare, cum as putea sa port colanții (normali din orice magazin, nu din bumbac și alte chestii) fără sa mi se vadă în fata marginile de la tanga sau în spate partea de sus care se unește cu cea din fata, (dacă ma înțelegeți ce zic) e normal?
Adică am văzut pe Instagram multe fete care pozează în colanți și zici ca sunt perfecte parca nu ar avea ce sa ascundă, sau parca nu poarta lenjerie deloc, știu ca e vorba și de Photoshop dar sunt unele fete cărora le sta super bine în colanți chiar dacă poarta tanga deoarece nici nu observa ca au lenjerie pe ele cu toate ca au pentru ca nu poți sa porți fără.

Nu sunt grasa, am 50 kg la 1, 70
Dar la mine am problema asta mare cu vazutul dungilor de la lenjerie când port tanga și nu îmi place adică ar trebui sa arate perfect nu cu dungi care sa iasă în evidenta... Stiu ca sunt unele lenjerii speciale ca și push-up sau modelatoare, dar as vrea o varianta fără ele.
Mulțumesc.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Alea care arata bine in colanti nu au chiloti pe ele. Isi cumpara colanti din primark cu 5€ bucata si cand gasesc unu bun de sex le rupe si isi fac treaba ca e mai excitant asa