| jj7700 a întrebat:

Ce tip de lenjerie intima feminina mai este la moda si s-au observat ceva schimbari in ultima vreme? Mai precis, daca aveti observatii sau ati discutat asta cu prieteni/prietene recent, cam ce procent din femei poarta:
A) chiloti normali de bumbac cu acoperire completa ("de baba")
B) chiloti cu acoperirea partiala a fundului tip bikini/cheeky
C) tanga ("cu ata in fund")

Daca sunteti de sex feminin si nu sititi asa precis care sunt trendurile in randul prietenelor, colegelor etc., puteti si sa raspundeti ce preferati sa purtati voi in general.

De asemenea, ati observat ceva schimbari in ultima vreme? De exemplu, se poarta mai rar tanga de cand lumea a inceput sa mearga mai rar la birou sau sa se imbrace mai casual?

Fiecare raspuns inteligent va fi rasplatit cu apreciere.

Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Eu am de fiecare fel si aleg ce sa port in functie de unde ma duc si cu ce ma imbrac. In plus din cauza jobului trebuie sa ma dezbrac in vestiare comune destul de des si atunci in mod evident ca port lenjerie mai "decenta". Daca port o fusta mulata de exemplu o port cu tanga ca nu vreau sa se vada dungi inestetice.
Cred ca majoritatea fetelor au de toate felurile desi nu am cautat prin sertarele prietenelor.

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ti-am multumi si noi daca ti-ai lua obsesiile sexuale si te-ai muta pe un site pentru adulti.

| paraciosul a răspuns:

rolling on the floor