| Diiiidi a întrebat:

Am o intrebare.Cum gasesc persoanele pe care le-am blocat? Sau sa le deblochez! Mersi.

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Undeva in josul paginii, in partea stanga ai rubrica Utlizatori ignorati. Dai click pe ea si o sa-ti apara o lista cu toate persoanele ignorate. Selectezi cate una si in dreapta numelui fiecareia ai o casuta unde scrie Stop ignor.Dai click pe ea si persoana respectiva dispare din lista de ignor. Asa procedezi cu fiecare persoana in parte.
Sper ca te-am ajutat!
Succes!

1 răspuns:
| kuchikisan a răspuns:

Buna!
Pai cand dai sa iesi iti apare mai multe gen publica anunturi/ setarile contului/... dai la setari de confidentialitate si dai pe aia cu blocare si iti da acolo pe cine ai blocat si daca vrei sa'l/o deblochezi
succes! kiss