| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica mare problema. In urma cu ceva timp am reusit sa dau jos ceva kg printr-o dieta, dar sigh am facut rost doar de piele lasata si vergeturi care acum sunt ALBE happy.Am inteles ca am pierdut masa musculara. Stiu ca de vergeturile albe nu mai pot scapa in totalitate dar vreau sa le elimin in procent de 50%.Se poate cu ceva creme ( spuneti din propria experienta nu din auzite) nu foarte costisitoare, iar daca e nevoie sa merg la salon eu sunt din Ploiesti si as vrea sa stiu ce salon se ocupa cu asa ceva si cam cat ar costa si bineinteles daca da roade. Iar de celulita.Ce parere aveti despre Laptele Hidroactiv Anticelulitic de la Gerovital Plant? Fundita la cel mai explicit si folositor raspuns :*.

1 răspuns:
| AfroBelgianu a răspuns:

Buna, Adriiii

Nu ai terminat intrebarea, vrei sa slabesti mai mult? Sportul e solutia, dietele sunt si ele bune, dar nu merg singure.