| Inimioarra a întrebat:

:**! am o mica problema si as vrea sa ma ajutati, chiar am nevoie pe cineva care sa ma asculte dar care sa nu ma critice.
eu si prietena (cea mai buna) suntem ca doi stropi de apa, suntem foarte asemanatoare. Ei bine, in urma cu un an, un an si ceva am inceput sa fiu mai rece cu ea, nu aveam chef sa vorbesc cu ea, tot ce facea ea ma facea sa fiu geloasa fara sa vrea (geloasa cu baietii si chestii din astea). Am incercat sa ma abtin dar nu pot, pur si simplu ma enerveaza la culme!
in ultimul timp parca m-am mai apropiat dar azi am avut o cearta, a zis ca nu vrea sa mai vorbim ca poate trai fara mine (de obicei cand ne certam mereu isi cerea scuze), zice ca profit de ea ca are bani (cea ce nu e adevarat) si chiar ma simt prost, nu stiu ce sa fac, nu vreau sa cedez.
ce sa fac?!
FUNDA + VOT happy :*

Răspuns Câştigător
| kiddscream a răspuns:

Pai uneori trebuie sa lasi si de la tine..stii o prietenie trece si prin foc [ daca e adevarata ] intalneste-te cu ea si intreab-o de ce a ajuns la concluzia ca profiti de ea si lamuriti toate problemele pe care le mai aveti.

Sper ca te-am putut ajuta big hug :*

1 răspuns:
| Crisss22 a răspuns:

Pai. eu zic sa mai astepti putin. si vei vedea ceea ce se intampla daca sunteti prietene bune pana la urma va veti impaca deoarece doua prietene foarte bune se impaca mereu. deci mai asteapta si vezi ca va veti impaca.