| Alexxaaa567 a întrebat:

Am o mica problema. Urasc o fata fara un motiv anume,nu stiu ce e cu mine. Cand sunt in preajma ei ma simt bine si râdem si e ok dar cand nu vorbesc cu ea chiar si o zi ajung sa o urăsc. Incerc sa evit sa ma întâlnesc cu ea,ma enervez doar cand ii aud numele. De ce se intampla asta? Ce sa fac? Am fost cele mai bune prietene acum ceva timp,dar m-a dat la o parte,cand aveam ceva pe suflet nu puteam sa ii zic pentru ca nu aveam nici atunci incredere in ea, iar acum are alt bff si pe mine ma considera o prietena oarecare. Oare e din cauza asta?

Răspuns Câştigător
| RKBlue a răspuns:

Cred ca da.
Esti inca atasata intr-un fel de ea. Faptul ca nu mai sunteti bune prietene, ca te-a "inlocuit" te supara.Si e normal.
Nu poti pastra pe cineva in viata ta daca te supara sau iti provoaca sentimente negative.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Cred că ești supărată că nu mai ești cea mai bună prietenă a ei.