| Marriaaa a întrebat:

Hei TPU :*. Am o prietena cu un telefon Samsung s 5230. Si`a pus parola la mesaje mai demult si acum cand a vrut sa activeze iar o parola, a activat`o pe cea veche. Dar problema este ca nu mai stie acea parola si cand vrea sa intre la mesaje nu poate. Stiti cum o pot ajuta puppy dog eyes? Va rooog muult puppy dog eyes. Funda! love struck

2 răspunsuri:
| Cristina505 a răspuns:

Eu cred ca tu vrei de fapt sa citesti mesajele altcuiva si nu stii cum.