| adrryana a întrebat:

Hei TPU am o problemuta in scut timp am balul bobocilor si am o rochie neagra http://www.zega.ro/rochie-neagra-din-dantela-p16129.html tema balului este black&white.cum pot sa asortez rochia cu ceva alb? ce pantofi sa imi cumpar? vreau idei ofer funda!

Răspuns Câştigător
| iDangerous a răspuns:

Pantofi negri, fără fundţie şi bulinuţe şi toate neamurile de modele. Simpli.
Poţi asorta rochia cu accesorii albe. Cercei, colier, brăţară sau poate chiar ceva de pus în păr. Dar nu toate. Pare prea ţigănesc. 2 - 3 dintre ele. Sau poţi adăuga rochiei o curea albă subţire, sau pur şi simplu o pamblică.