| adrryana a întrebat:

Tema balului bobocilor este black&white eu am deja o rochie neagra http://www.zega.ro/rochie-neagra-din-dantela-p16129.html si trebuie sa o asortez cu ceva alb, ce imi recomandati? ofer funda

Răspuns Câştigător
| Nobody35 a răspuns:

Pune-ți în jurul taliei o curelușă subțire, argintie și i-ați ca accesorii o brățară de argint si cercei asortați. Pantofii ar arata aiurea dacă ar fi albi, poți să ii iei nuanța nude sau negri. Rochia este foarte drăguță!

Sper sa strălucești la bal! :*

| adrryana explică (pentru Nobody35):

Multumesc mult!

| Nobody35 a răspuns (pentru adrryana):

Nu ai pentru ce!