| george_3250 a întrebat:

Hei TPU, am pus la pariuri pe tip sistem iar la numarul meciurilor castigate scrie castig minim si castig maxim.Intrebarea,eu ce bani iau cei de la castig minim sau castig maxim?

Răspuns Câştigător
| Anonim693 a răspuns:

Daca iti ies meciurile care le-ai pus la baza atunci iei castigul minim, si daca iti ies toate ->castig maxim

| george_3250 explică (pentru Anonim693):

? adica daca imi ies primele 11, 12 din 16 iau castigul maxim?

| Anonim693 a răspuns (pentru george_3250):

Meciurile care le-ai selectat in sistem. daca ies doar alea atunci ai castig minim. Daca ai pus 12 meciuri in sistem din 16 atunci alea 12 daca iti ies iei castig minim. si daca iei toate 16 ai castigul maxim

| george_3250 explică (pentru Anonim693):

Atunci de ce dracu mai scrie la 12/16 castig maxim 5240? oricum mersi, ai funda.

| Anonim693 a răspuns (pentru george_3250):

Habar nu am. Eu iti zic din experienta, nu din teorie. Din teorie habar nu am laughing Dar am bagat si eu la pariuri 2 ani big grin