| puppetmaster a întrebat:

am si e o intrebare pentru fetele care joaca sweet flirt: la episodul 6 ce naiba trebuie sa fac s-o gasesc pe Rosalya ca am cautat-o peste tot si nu o gasesc! Am gasit-o prima data si a apus ca nu vrea sa se impace cu prietenul ei si acum nu o mai gasesc Voi cum ati procedat?

1 răspuns:
| Sachabella a răspuns:

Pai dupa ce ii vorbesti lui Leich ca ai intalnit-o, trebuie sa vorbesti cu Lysander de 2 ori sa gasesti o idee de impacare, apoi cumperi pix si foaie, dupa aceea mergi de 2 ori la ea ca nu apuci sa-i dai de prima data scrisoarea,daca vrei iti explic tot episodul, si cand trebuie sa-i gasesti inelul, la sfarsit, trebuie sa mergi in curte, intre iarba si beton e inelul ei.