| TrueLoveWins a întrebat:

Am si eu nevoie urgent de niste fraze emotionante despre Craciun care te-ar putea face sa plangi. As vrea sa imi descrieti in mare Ajunul Craciunului, dar si ziua de Craciun, chiar si despre Mos Craciun! Multumesc anticipat! Dau FUNDA + vot!

1 răspuns:
| Valenttina a răspuns:

Magia Craciunului este sansa tuturor posibilitatilor.De Craciun toti trebuie sa fim mai buni, sa meditam despre tot ce am facut in acest an, sa ne recunoastem greselile, sa nu le mai repetam, sa le spunem oamenilor dragi noua "te iubesc".