| MulteAmintiri a întrebat:

Te poti spala PE CAP de Ajun de Craciun? E pacat sa te speli pe cap sau nu in Ajunul Craciunului?

15 răspunsuri:
| frumushika09 a răspuns:

Nu, eu ma spalam mereu pe cap pentru ca mama ma trimitea la baie ca sa intre tata sa puna cadourile sub brad. acum cativa ani m-am prins de smecherie.

| giorgyana99 a răspuns:

Nu cred...si eu m-am spalat pe cap acu juma de ora

| Hirako a răspuns:

Ai luat-o razna rolling on the floor
De ce sa fie pacat? Faci rau cuiva prin asta? Alt concept aberant crestinilor...

| giorgyana99 a răspuns (pentru Hirako):

Da ce tu esti ateu?

| Hirako a răspuns (pentru giorgyana99):

Nu.Cred in D-zeu dar nu si in crestinism. kthx.

@MulteAmintiri Stai, stai, stai.Pe care cap sa te speli? Pe niciun nu e pacat, oricum. Fundita, sau ti-o pui pe cap, in loc de dus?

| MulteAmintiri explică (pentru Hirako):

Vaiii dar ce inteligent esti. Mai bine taci e plina lumea de fraieri si de oameni cu glume proaste ca tine. Fundita in visele tale.

| Hirako a răspuns (pentru MulteAmintiri):

1)Imi dau seama cat de destept esti daca nu ti-ai dat seama ca eram ironic cu funda.
2)Oricine poate insulta, "fraiere", dar putini sunt cei care au si un fapt pe care sa se bazeze.Tu esti printre cei care doar insulta ^^
3)Mi se pare ca esti cam nesimtit, cei de aici te ajuta ( si eu ti-am dat un raspuns, pe langa "glua proasta", so yeah... ) si tu faci pe desteptul si ii insulti. Jalnic.

PS : Salutare Youtube!

| MulteAmintiri explică (pentru Hirako):

Si eu imi dau seama cat de destept esti incat nu ti'ai dat seama ca sunt fata. Doar insulta? Gluma ta proasta nu am inghitit'owinking Nu sunt obligata sa nu zic nimic daca nu mi-a picat binewinking Mai bine taceai. Si nu i'am insultat pe toti decat pe tine care aveam dreptate sa fac asta, si pe Snakee2oCm care ala merita si mai mult. Deci?

| Hirako a răspuns (pentru MulteAmintiri):

Sa imi dau seama ca esti fata? Din cate vad pana acum nu ai folosit vreun adjecitv la feminin, deci nu aveam de unde sa imi dau eu seama, mai ales ca limbajul tau nu e tocmai... feminin... happy

"decat pe tine care aveam dreptate sa fac asta" Unde pana mea ai invatat tu limba romana? Adica, cat de prost trebuie sa fii ca sa nu iti poti vorbi propria limba? Si zici ca aveai dreptate sa ma insulti? Daca eu te insultam primul atunci intelegeam, era auto-aparare, dar asa? Asta dovedeste ca te crezi superioara.Nu esti tongue

Ai dovedid ca ne esti inferioara cam tuturor de aici de cand ai pus o intrebare atat de aberanta.Asta dovedeste ca esti proasta.Un om inteligent niciodata nu va intreba chestii de genul, pentru ca stie deja raspunsul.Nu, nu ma refer la invatat pe derost chestii de viata.Ma refer la faptul ca raspunsul se deduce logic, daca gandesti cel putin ca 2 gaini la un loc, dar se pare ca tu nu o faci.
Apoi, din nou ai dovedid ca ne esti inferioara pentru ca "nu ai inghitit gluma".Pai daca tu te crezi mai inteligenta, de ce ne'ai insultat, pe "astia mai prosti"? Un om inteligent niciodata nu va insulta pe unul mai prost decat pentru a riposta sau a'i deschide ochii in legatura cu un lucru pe care il face gresit."Vaiii dar ce inteligent esti. Mai bine taci e plina lumea de fraieri si de oameni cu glume proaste ca tine. Fundita in visele tale. " daca asa incerci tu sa ajuti un prost e grav...

As mai putea sa scriu despre cretinismele pe care le'ai scris in cle 5 randuri de mai sus cateva ore, dar ma voi stradui sa inchei repedewinking

"Doar insulta? Gluma ta proasta nu am inghitit'o Nu sunt obligata sa nu zic nimic daca nu mi-a picat bine " - Tot nu m'ai lamurit.Da, doar ai insultat, fara vreun argument, fie ca am facut sau nu o gluma.NU, nu esti obligata sa taci daca nu ti'a picat bine, nimeni nu e.Dar, diferenta dintre un tampit si un desptept este modul in care o spui. Tampitul e asa "Prostule, nu mi-a picat bine ce ai zis" si despteul e ceva de genul " Gluma pe care ai facut'o este una proasta, DEOARECE (...)"

PS : Scuze pentru textul putin cam lung si atatea ghilimele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai decat sa puti eu zic mai bine sa te speli... daca nu ai avut timp pana in Ajun...

| MulteAmintiri explică (pentru anonim_4396):

Auzi bai desteptule nu put cum mai mult ca probabil puti tuwinking Si stai tu linistit k ultima data m-am spalat la cap acum 3 zile asa CA MAI BINE TACIwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m`am exprimat asa pentru ca asa am eu modul de exprimare mai dur.
As putea sa tabar pe tine acum dar imi dau seama ca mai mult de 12 ani nu ai.
Pace :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hirako nu te obosi sa explici tuturor copiilor redusi...

| onnylife a răspuns:

Nu nu e pacat...e ca si cum altii s-ar boteza chiar in ziua de craciun...sau cam asa ceva(dar nu e pacat)

| Katherina6 a răspuns:

Nu nu este