| eminem100 a întrebat:

Hei TPU.Am si eu o o problema legata de facebook, mai precis de notificarile primite. Nu primesc numai notificari legate de mine (un like la poza de-a mea, un com). Primesc si notificari legate de altii, cum ar fi: " X si-a adaugat o poza noua", sau " X a adaugat un link", lucruri ce nu ma intereseaza. Intrebarea me-a ar fi ce trebuie sa fac pentru a primi numai notificari legate de mine. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Weedier a răspuns:

Nu stiu asta da dc te deranjeaza chestia asta? big grinlaughingpoti sa le ignori pur si simplu...

| Bianka972 a răspuns:

Nu cred ca potii face cevaa`. straight faceToti utilizatorii facebook` primesc astfel de notificarii. Daca nu`s importante nu le acorda atentiee. big grin