| MeGustaaaaa a întrebat:

Buna TPU.Am o problema legata de o pagina de Facebook.
Am una, si am primit multe notificari gen "Ion a comentat la poza lui Marin" sau "Maria a distribuit..." etc. Ei, am dat la aceste notificari 'Nu mai urmari' si mai sus scria "Ion ti'a dat like la pagina" si din greseala am dat "Nu mai urmari" si nu mai imi apare sa dau anuleaza...Cum pot sa fac sa imi apara iar cine da like!?

3 răspunsuri:
| RainboyDash a răspuns:

Pai intri la sterai de confidentialitate si schimbi de acolo

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Intri la setari cont si dai acolobatting eyelashes

| Lollo29 a răspuns:

Pai asa mi s-a intamplat si mie si am sfarsit facandu-mi alt facebook! Deci cred ca ar trebui sa-ti faci alt facebook sau sa intri la setari cont! bye