| xellos a întrebat:

Hei TPU, am si eu o problema: Pe Facebook observ ca nu mi se incarca unele poze deloc, cum as putea rezolva? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| dirtymind a răspuns:

Verifica-ti conexiunea la internet si daca e buna si tot nu merge da un restart la cacuator/telefon ^^ si mie mi se intampla uneori si asa fac.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Hei!
Dăi un restart la pc şi intră iar pe facebook până se mai reglează conexiunea happy
Poate ai probleme cu netul şi de asta nu îţi merge în principiu.

Numai bine!
-Onu