| Nicoleta_7799 a întrebat:

Am mai pus o intrebare de acest gen, insa nu am primit si un raspuns pe masura. Pe facebook, nu pot incarca si eticheta poze, da eroare, dar in rest totul e ok. Ma puteti ajuta, va rog frumos? Imi puteti spune ce se intampla si cum as putea rezolva aceasta problema?

2 răspunsuri:
| caricaturist a răspuns:

Buna cf? sunt tip romantic elegant serios si sunt in cautare de o iubita care vrea sa fie in bratele mele daca esti indragostita serioasa te astept in bratelemele contact id de messs neagoe_caricaturistu tel;0747980034 sms draga te astept in bratele mele ? e ok. te pup

| MotanasuSmecherasu a răspuns (pentru caricaturist):

rolling on the floor))LoL.Ila ke zice j uh ce zicelaughing)))))))))))))))))))))))))))