| alexiaolaru09 a întrebat:

Am visat ca m-am intalnit cu un baiat pe care nu l am mai vazut niciodata, intr-un mall, si ca mi-a dat un cadou de 8 martie, si ca l am luat in brate, si dupa ceva timp imi prezenta orasul de unde era el. Si ca ne placeam unu pe altul. Oare ce ar putea sa insemne? Sunt o fata de 14 ani, nu imi place de niciun baiat. Oare de ce as visa asa?

1 răspuns:
| TwinDragons a răspuns:

Crede-ma visele nu vor putea fi intelese niciodata,iar pe baiat l-ai mai vazut dar doar cu ochiu liber de aia nu iti poti aminti de el,probabil l-ai vazut odata pe strada si gata, mintea nu poate creea lucruri de genu, iar daca tot ai zis ca erati cam iubareti poate ai niste dorinte ascunse in interior pe care nu vrei sa le accepti, iar creieru doar ti le reda prin vis, nu e nici o insemnatate sau ceva, doar un vis