| IonelaAlexa a întrebat:

Am VISAT ca eram in masina cu un baiat de vreo 18-19 ani. M-a adus la liceu si cand am coborat am vrut sa o iau pe o strada ce duce catre el. Baiatul a coborat repede din masina m-a luat in brate si mi-a spus sa nu o mai iau pe strada aia ca este periculoasa ( eu pe strada aia o iau in viata de zi cu zi). Tin minte ca ma tinea strans in brate, vroia sa ma sarute, dar eu ezitam desi stiu ca il iubeam si placeam nespus de mult. Mentionez ca din pacate nu il cunosc pe acest baiat. As da multe sa il intalnesc si sa fie totul real! Voi ati visat asa ceva? Oare il voi intalni? Ce inseamna acest vis?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_5192 a răspuns:

Da cred ca este un semn pentru nu chiar toate visele este ceva neexplicativ depinde cati ani ai tu acum poate cand te vei face mare tu vei trai aproape la fel ca in vis si tu nu iti vei da seama asta se intampla de cele mai multe ori si tu daca nu l-ai vazut pe acest baiat nu ai cum il vei intalni la momentul potrivit dar din pacate tu poate nu iti vei da seama ca visul acela din copilarie a devenit realitate pentru ca asa mi s-a intamplat si mie stiu din propria experienta

... fundita? pentru sfat si crede.ma stiu foarte multe despre vise de la bunica mea love struck

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te iluzionezi pedegeaba, visul e ceva imaginar si nu va deveni realitate deloc. Am patit si eu ceva similar ca eram cu fosta prietena intr-un hol si avea parul scurt pana la gat si se uita la mine parca vroiam sa o iau in brate dar stateam pe loc.

Răspuns utilizator avertizat
| Narcis2007 a răspuns:

Ca iti doresti un iubit...am visat si eu ceva asemanator acu un an si era foarte frumos...

| Claudia a răspuns:

Acest vis inseamna ca e un vis happy. CE POATE SA INSEMNE!?!? sti macar ce sunt alea vise? da un sarch pe google " vise definitie".

| Andreeaa19 a răspuns:

Da si eu am visat, sh chiar o sa se intample.Nu sunt sigura ce inseamna, dar stiu ca noi oamenii de acum suntem reincarnati, pentru ca mie mi se intampla ce visesz noaptea sa mi se intample in realitate.Si deobiecei imi aduc aminte ca am mai trait odata experienta. Poate ca inseamna sa fi mai atenta cu cine te intalnesti. sper ca te-am ajutatbig grin.pup:*

| DavidDj a răspuns:

Am o intrebare:Ai prieten? Daca nu ai s-ar putea ca mintea ta sa fi creat un vis perfect unde esti iubita exact asa cum vrei tu.Din cate stiu eu dar e doar o parere, nu imi da funda mai asteapta raspunsuri:

| Georgiiiii a răspuns:

Daca ai avut un vis nu inseamna ca trebuie sa fie obligatoriu real.
intrebarea ta:"oare il voi intalni?" este fara rost.
daca eu visez ca sunt cu brad pitt inseamna ca voi fi cu el?
e absolut ireal si lipsit de sens ce spui tu acolo.
P.S:sunt doar niste vise...

| Dya_2147 a răspuns:

@Claudia
te iei tu de altii, dar nici macar nu stii sa scrii oh go on
daca tu asa scrii "sarch" inseamna ca esti analfabeta fata mea happy
lasa`te oh go on

| mary_1175 a răspuns:

E clar ca tu nu ai prieten, pentru ca in visul tau arata ca iti doresti sa ai un prieten care sa te tine in brate

| julius a răspuns:

Nu trebuie sa "insemne" neaparat ceva visul tau, dar poti citi in dictionarul de vise ca ar putea insemna "iubire" : http://www.vise-dictionar.ro/Iubire.html