| maiamoniblueberry a întrebat:

Hei TPU... anul acesta am banchet si nu prea stiu ce rochie sa aleg (eu sunt si plinutabig grin) si ma gandeam la o rochie pente genunchi neagra care sa aiba o banda sub sani si de la banda in jos sa fie larga, si tocuri (ca mai subtiaza picioarele). Deci daca sunteti mai plinute si ati trecut prin experienta banchetului va rog din suflet sa ma ajutati. DAU FUNDAA (de indata ce aflu cum se ofera:X)

Răspuns Câştigător
| Annaa_4696 a răspuns:

Pai uite ce ti'as recomanda eu :

https://www.miniprix.ro/produs/24075/rochie-haine-dama/

si pantofi :

https://www.miniprix.ro/produs/27616/sandale-dama-incaltaminte/

Cunosc o fata care a trecut prin experienta banchetului, si care intr-adevar e mai plinuta, si a purtat hainele de mai sus, si arata bestial :X.

Succes!

3 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Buna! O alegere foarte buna cu rochita si cu pantofioriiwinking!

greece12
| greece12 a răspuns:

Modelul rochiei e bine gandit,cu toate ca poate fi si fara banda sub sani,evazata direct de la umeri si dintr-un material usor, care pluteste, flu.Pantofii cu toc inalt se impun, e o ocazie festiva, nu? Dar la culoare eu am de comentat.De ce negru? Noul negru este griul inchis, e movul inchis...Ai o viata inainte sa porti negru.Cauta o culoare care te avantajeaza,in tonul cel mai inchis posibil,chiar si rosu inchis! Sau,daca tii atat de mult la negru,pune niste aplicatii de saten(de alta culoare) la poale sau in parti,chiar in fata ca un mare V,cu varful in jos! Asorteaza pantofii, machiajul si unghiile si... distractie placuta! Pa, pa!

| alinabud a răspuns:

Buna,eu aduc haine din strainatate si momentan am o rochie eleganta exact cum iti doresti tu si cred ca te-ar avantaja foarte bine daca esti plinuta. Daca doresti sa-ti trm poze trm adresa ta de mess.