| gabriella12 a întrebat:

Anul asta intru la liceu. Aveti vreo oarecare idee despre care ar putea fi media de admitere la liceul george cosbuc? Astept pareri, nu ceva cert, doar ceea ce credeti voi, ce parere aveti voi. dau funda pentru cea mai plauzibila si detaliata parere happy

1 răspuns:
| MarianWLF a răspuns:

Pai eu cand am terminat am primit o carte cu toate liceele din tara, acolo era scris locatia liceului si media de admitere, normal ar fi sa primesti una si tu, intreaba dirigintele.