| slipknot a întrebat:

Hei TPU.As dori sa citesc serial "Fallen" de Lauren Kate dar nu inteleg in ce ordine vin volumele. Daca am inteles bine, primul volum e Damnare? Si cum s-ar traduce in engleza? Torment? Va rog sa imi spune-ti in engleza ordinea volumelor. Mi-ati fi de mare ajutor. Dau fundita.Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| TsutsaHippie a răspuns:

Deci prima carte e Fallen(Damnare), a doua Torment(Ratacire), a treia Passion(Pasiune) si a patra Rapture (Extaz). Fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| Ralyy a răspuns:

Dar rapture apare pe 12. iunie. 2012 in magazine...deci intai trebuie sa le citim pe primele trei pana atunci.