| EAlice a întrebat:

Vreau sa stiu : Dupa cartea "Fallen" (Damnare) a lui Lauren Kate exista si film? Am gasit traiare insa nu dau de nici un film. De aparut am inteles ca eu aparut toate cartile din serie si ca sunt 5. Fallen, Torment, Pasion, Fallen in Love and Rapture. (Damnare, Ratacire, Pasiune, Fallen in love si Extaz) sau cam asa ceva. Insa filmul exista sau vrea sa se faca sau ce? Sunt confuza TPU, dau funda celui/celei care poate sa imi explice cum stau lucrurile. big grin

2 răspunsuri:
| AlexG2000 a răspuns:

O sa apara in 2014 daca mai vrei sa aflii lucruri despre filme uitat-te pe IMDB.