| Kskerion a întrebat:

Hei TPU:*. As vrea sa imi fac un tatuaj semipermanent. am auzit ca la Blooms Beauty fac si tatuaje semipermanente, dar cand am intrat pe site, scria doar de tatuaje permanente.
As vrea sa stiu unde imi pot face un tatuaj semipermanent.Multumesc!

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

De ce vrei sa faci asa ceva? Naturalul e mai la moda, apoi ce rost are sa imbolnavesti pielea in locul acela? Acolo sunt celule, tu le acoperi cu diferite culori si ele nu mai pot primi lumina soarelui sau pe cea artificiala, locul acela, cu timpul, devenind mai palid, maroniu, apoi cand vei vrea sa-l stergi tot se va vedea ca a fost ceva acolo fiindca a fost! De ce nu vrei sa te mai gandesti inainte de a fi altfel? Numai bine!