| Noah3 a întrebat:

As vrea sa stiu daca e o decizie buna sa-mi fac o serie de tatuaje mai intai semipermanente iar apoi posibil permanente. Vreau sa stiu cum se pot realiza cele semipermanente si avantaje si dezavantaje ale tatuajelor permanente. Nu pot lua o decizie ( DA sau NU )... FUNDA celui mai bun raspuns!winking big grinD :3

1 răspuns:
| AGirlWithDreams a răspuns:

Eu nu as zice sa iti faci tatuaj. Doar daca esti foarte sigur pe ceea ce faci si vrei cu adevarat. Cele permanente iti raman toata viata si ai putea regreta candva, au fost multe cazuri in care tatuajul nu corespondea asteptarilor tale( gen ai o anumita asteptare, suporti si durerea si sa te trezesti cu ceva ce nu iti place...greu se mai poate modifica) Plus ca exista si posibilitatea aparitiei infectiei. E treaba ta, dar eu in locul tau m-as mai gandi. Ai grija! :*