| anonim_4396 a întrebat:

Hei tpu....as vrea sa incep sa ma joc counter strike.Dar nu prea stiu nimic despre ellaughing daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi, linkuri de download sa imi explicati ceva despre el ca sa inteleg mai bine cum sa joc si ce fel de joc joc.big grin Scuzati categoriahappy

1 răspuns:
| Ionutzu0077 a răspuns:

Ma la counter strike nu-i nimic de explicat pur si simplu joci ce e de stiut e sa iti faci configuratiile bine si nha tinta etc.dar pana urma ca sa joci trebuie sa impusti capeti experienta dupa ce joci e logic deci daca vrei sa joci apucatewinking...big grin Fundawinking!