anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturii sau idei. Funda! Deci sunt impreuna cu un baiat de aproape 3 saptamani. La inceput imi placea foarte mult dar de la un timp, nu stiu. e prea gelos, vrea mereu sa eis afara numai cu el. Mai am si altii prietenii care chiar s-au suparat ca nu am mai iesit ca inainte! El nu e din "grupul" meu. Deci cei din grupul meu vor sa fac revelionul cu ei, iar el normal ca vrea sa-l fac cu el si prietenii lui. Eu i-am zis ca nu-l fac cu ai lui pentru ca sunt numai idioti, si ma enerveaza unu din ei iar petrecerea e chiar la ala si plus ca sunt si vreo 2 pan***me. Mai ales ca cu una sunt certata! Si el mi-a zis : pai atunci il facem cu ai tai! Dar nu cred eu ca cei din grupul meu il vor, adica unu din grupul meu vrea sa fie cu mine si eu as cam vrea dar acum sunt cu asta si daca facem revelionul cu cei din grupul meu normal ca va sta numai cu ochii pe mine sa vada ce fac la cat e de gelos! Nu as vrea sa-l fac cu el si nu stiu cum sa-i spun... o minciuna sau ceva sa nu se supere!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat