| LoVePiNk1998 a întrebat:

Cand vreau sa trimit un mesaj imi arata : network settings unavailble, si nu ma lasa sa il trimit. Chiar si cand am semnal tot la fel imi arata si nu inteleg de ce. Trebiue sa fac ceva la setari? Mentionez ca am Samsung s5230. va rog, nu stiu ce sa mai fac crying Fundaa puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Setari telefon-> resetare

| LoVePiNk1998 explică:

Tot nu merge crying(
si mi-am resetat tot din telefon...acum trebuie sa ma chinui sa le setez inapoi. Mersi oricum.hee hee

| DiamondEyes a răspuns (pentru LoVePiNk1998):

Uhm... pai suna la departament si spune-le sa-ti trimita setarile internet pentru telefonul tau
spun asta pentru ca din "network settings unavailble" cam asta reiese big grin
macar incearca

| LoVePiNk1998 explică:

Pai ce treaba are netu cu asta? eu asat nu prea pricep laughing ca eu nu am net pe tel straight face...