| Alinutaaaalina a întrebat:

Hei TPU.Cat pot castiga daca devin reprezentant la Avon, Oriflame, Lady's etc? La una dintre astea? Sunt din Piatra-Neamt si am 15 ani.Deci care e dornic sa ma ajute si pe mine? Multumesc, funda

2 răspunsuri:
| crysty97 a răspuns:

Sora mea mai mare a fost reprezentat avon si a fost oribil pentru ea deci te sfatuiesc sa imparti pliante sau sa te duci la supermarkete sa imparti oferte

| elenaaarion a răspuns:

Buna Alina, eu sunt lider Oriflame si iti pot spune ca aici poti castiga intre 23% si 40% din valoarea comenzii. De exemplu, la o comanda de 150 lei castigul tau e de 34.5 lei. La o comanda de 250 lei castigul tau e de 75 lei, iar la o comanda de 500 lei, castigul tau e de 200 lei. Suna tentant, nu? Te astept pe mess chanely_sweet ca sa iti pot explica mai multe, si sa te ajut cu inscrierea daca vei fi interesata. Sfatul meu este sa faci acest pas, nu ai nimic de pierdut!