| Alex_5706 a întrebat:

Hei TPU caut si eu niste servere de cs 1.6 ca mi-am loat un cs nou da nu mi-a mers nici un server care il stiam eu dar erau(serverele) de cs1.6 da nu mergeau asa ca am apelat la voi va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| AndreIT97 a răspuns:

Daca nu merge sa cauti pe internet ia-le ip-ul si dupa ce dai la favorites da-i add server, si acolo baga ip-ul... si ar trebui sa mearga.

| BOgdan_Ungureanu_1998 a răspuns:

Star.darkmind.ro
or Ip

| glontzulvietii a răspuns:

86.55.112.161:27015 Acest server este foarte tare si este facut recent in plus se dau admine pe redirecte intra si tu, si daca poti sa aduci niste playeri.Multumesc