| DenisaS23 a întrebat:

Ce culoare sa imi vopsesc camera? Sunt fata deci as vrea culoari deschise ^_^. Nu am idee...
Adica m-am plictisit de portocaliu pentru ca am tot avut diferite nuante de portocaliu iar mov sau albastru parca nu as vrea :/
Verde mi se pare ciudat >.<. Iar roz meeh...
(daca ti se pare ca sunt mofturoasa, ai dreptate, nu trebuie sa mi-o zici). Cred ca am dar destule detalii ^_^. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| DemonvsAngel a răspuns:

Hei! Păi m-am gândit gen dacă ești genul să fie cât mai clasic gen culori pastel? Galben pal, crem, gen culoare caisei sau a piersicii? Ar arăta frumos. Dacă ești o fire mai așa rebelă ceva mai închis cum ar fi o grena sau Violet. Poți să folosești și alb ca laptele, Galben ca mierea sau un oranj gen ca apusul sau cum este răsăritul. Contează și de personalitatea ta. Dar și turcoaz ar fi o idee foarte bună. Baftă!

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Rozul si portocaliul sunt obositoare. Ai putea incerca culori odihnitoare-cum este verdele deschis.

| anamocanu22291 a răspuns:

Ti-as recomanda culoarea piersicului, bej.
Poti de asemenea sa ti-o vopsesti in doua culori de ex: cafea cu lapte si alb