| Reiikó a întrebat:

Ce culoari se asorteaza cu verde si albastru?

5 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Roz laptos si turcoaz.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Depinde de nuanta verdelui si nuanta albastrului.De ex. cu un albastru inchis merge un galben mustar, cu un albastru deschis ( gen albastrul de la jeans) merge un caramiziu,portocaliu, maro, nude.crem,bej.Cu verde, merge un maro placut (nu foarte inchis)

| Reiikó explică:

Mersi onlymeSofy!

| AliceAne a răspuns:

Eu zic k crem se asorteaza bine daca sunt culori aprinse depinde de nuata culorilor, daca sint mai deschise se asorteaza cu alb... sau ca sa para mai fresh merge o pata de culoare, ex:galben(dar nu galben sters )winking

| Reiikó explică (pentru AliceAne):

MAi astept raspunsuri. Mersi oricum Andea!