| blablabla123 a întrebat:

Hei TPU:*. ce mai faceti happy?
vreau si eu status artistice. pleaseeee; o3.
si situri unde pot gasi imagini artistice. :*

fundita:*~!

Răspuns Câştigător
| qDoDop a răspuns:

1. "Si totusi ma iubeste`; x Pt. ca sunt un copil`:) Si am o lume de vis`;) Iar simpla mea atingere`;;) Il duce`n paradis`!; x"
2. Am invatat "sa iubesc" tot ce era al meu, dar pot "sa traiesc" si fara ce nu am. Esti liber sa faci ce vrei!;)
3. "Visez acum ca sunt cu tine`; x.privesc in ochii tai`;*si as` vrea`:) sa fie cea mai lunga noapte`;;) sa raman mereu in mintea ta`; x"
4. Unii ma stiu, altii cred ca ma stiu, iar despre unii cred ca ar face orice numai sa nu ma stie. Sunt un spirit mare intr-o "sticla" mica..."
5. Cazi, te ridici, tot ce zici, e rabdare/Plangi, te distrugi, vrei sa fugi, si te doare/Dai tot ce ai, si ce n-ai, totusi pare/Ca nu te descurci sa le pui lumea la picioare.
6. Totul e ca o lume de cristal, iar eu sunt doar un ciob de sticla:*
7. "Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza eu simt ca tot ceea ce fac e bine.si niciodata n'ai sa poti schimba ceva in mine:x"
8. Când O Vei Îmbrăţişa Te Va Durea Pentru Că În Ochii Ei Se Va Reflecta Doar Imaginea mea Stai Liniştit Nu Mă Răneşti Chiar Mă Amuză Să Realizez Cât De Puţin Gândeşti! ♥
9. Lumea asta te distruge,Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!
10. Zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange
11. mi-as dori sa mai fiu fetita mica • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante •
12. Nu incerca sa minti Ca a fost o Oarecare.Stiu ca amintirea Ei inca te doare[]
13. Ma copiezi si?! Ce-ai rezolvat` O papusa cu o zdreanta e greu de egalat! Imi iei stilul, textile Si sti dc? Vrei sa ajungi exact ca mine, da n`ai sanse! asa ca M.A.R.S!"
14. chiar daca n`o sa-ti mai spuna:"noapte buna!" si nici pe strada:"Buna!" Ai prieteni care`ti spun:"Bai esti de 1000 de ori mai buna, decat aia pe care o suna!
15. Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten pe la spate Dar prietenii adevarati nu poarta niciodata cutite la ei
16. Crezi ca`i bine Sa te insel si apoi sa vin la tine`? Sa intorc capul cand vine Orice tip care arata bine?! :)) :X;;) :>]"
17. Cand m-am apucat de scris,/lacrimile m-au cuprins /in batista le stergeam /si la tine ma gandeam.
18. Magia unei atingeri,suspinul de dor, nostalgiea reintalnirii, tremurul unui sarut, sunt expresia scrisa a sentimentelor unui/unei indragostit/a
19. N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi candva.la final :(
20. Traiesc prin tine, de altceva nu`mi pasa Stii, nimic nu poate ca sa te inlocuiasca.:(` Avem vise impreuna care trebuie sa se implineasca! Ce zici? iti doresti aceeasi viata?"
21. "de mii de ori inshelata de mii de ori m-am simtit tradata, dar dupa atatea mii de ori mereu v'oi invata sa zbor.;) ce-i al meu...al meu ramane:x""
22. dRaGoStEa eStE cA vAnTuL nu iL vEzI dar iL sImTi
23. ~N'ai sa ma vezi ca plang...N'ai sa vezi ca ma ascund.Sunt pur si simplu ceea ce sunt... Pornesc la drum razand si obsedata de un gand Vesnic luptand N'ai sa ma vezi renuntand~"
24. Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''.Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni!; x *
25. Imi impui prea multe, Chiar daca sunt chestii marunte! Crezi ca ma vei schimba?! Asta` i doar parerea ta.; d`; x
26. Am sa trec si peste asta, ce va fi, va fi.Am sa strig iar 'Asta-i viata' e si maine o zi.
27. Spui ca e o copila, si ca nu iti place asa`;| Dar asa` cum e ea, ti-a furat inima`;;]
28. Acum mă uit pe geam şi zâmbesc. Că-s totuşi amintiri frumoase în care inca mă regăsesc.
29. ai habar oare, mai precis, te doare? faptul ca cel mai bun prieten vine si dispare? º
Si http://filme-poze-vedete.blogspot.com/2010/02/poze-artistice-alb-negru.html pentru poze! Funda?