| roandrei a întrebat:

Ce parere aveti de bacul la anatomie sesiunea august-septembrie? Ce ar putea pica? Mai greu ca in vara sau mai usor? Astept pareri

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

La toate materiile, sesiunea din toamnă e cam la fel cu cea din vară deci fii pe fază şi urmăreşte subiectele din ultimii 2+3 ani, o săă semene foarte mjult. Baftă!

| roandrei explică (pentru sierra1):

Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu da nimeni subiecte mai ușoare sau mai grele. E de noroc în final. Poate pentru tine e mai ușor pentru altul mai greu

| sierra1 a răspuns:

Să fii iubit!